XXIV. česko-slovenská konference
o trombóze a hemostáze

18. - 20. května 2017
Hradec Králové
Kongresové centrum Aldis
 
přidat do outlooku

Ubytování

Ubytování v průběhu konference je rezervováno v hotelích a penzionech různých cenových kategorií.

Vyplňte laskavě přihlášku k ubytování a odešlete nejpozději do 31. 3. 2017

Ceny jsou uvedeny za pokoj a noc vč. snídaně, městského poplatku a DPH.

Nabídka hotelů

1. Hotel U Královny Elišky **** VYPRODÁNO

AdresaMalé náměstí 117, Hradec Králové
PopisHotel se nachází v historické části města Hradec Králové. Je umístěn v původních měšťanských domech pocházejících ze 14. století, nabízí luxusní služby a rodinnou atmosféru. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, internetem, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem. Hotel nabízí volný vstup do wellness centra. Omezený počet parkovacích míst je u hotelu, další parkovací plochy jsou na sousedním Velkém náměstí (cca 300 m od hotelu) a jsou zpoplatněny. Snídaně se podávají v hotelové restauraci.
Fotografie Hotel U Královny Elišky Hotel U Královny Elišky Hotel U Královny Elišky
Spojení ke Kongresovému centru ALDISCca 15 min. pěšky nebo ze zastávky "Gočárova třída" do zastávky "Aldis" (cca 7 min.)
Jednolůžkový pokoj 1 950 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2 300 Kč
Třílůžkový pokoj 2 600 Kč

2. Hotel Okresní Dům **** VYPRODÁNO

AdresaPalackého 409, Hradec Králové
PopisHotel nabízí pohodlné ubytování v centru města. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, připojením k internetu ADSL, LCD TV se satelitním příjmem, minibarem, koupelnou se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů. Možnost parkování ve vlastním uzavřeném parkovišti. Součástí hotelu je restaurace, kde je možné ochutnat speciality mezinárodní kuchyně. Snídaně se podávají v hotelové restauraci.
Fotografie Hotel Okresní Dům Hotel Okresní Dům Hotel Okresní Dům
Spojení ke Kongresovému centru ALDISCca 7 min. pěšky nebo ze zastávky "Adalbertinum" do zastávky "Aldis" (cca 5 min.)
Jednolůžkový pokoj 1 860 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2 170 Kč
Jednolůžkový pokoj De Luxe 2 050 Kč
Dvoulůžkový pokoj De luxe 2 360 Kč
Apartmán pro 2 osoby 2 760 Kč

3. Hotel Pod věží **** VYPRODÁNO

Adresa Velké náměstí 165, Hradec Králové
Popis Hotel Vacek "Pod Věží" se nachází v historické části metropole, pod Bílou Věží na Velkém náměstí. Součástí hotelu je restaurace s letní zahrádkou, salonek pro 30 osob s terasou, dobový salonek pro max. 14 osob, konferenční prostory s veškerým technickým zázemím a parkoviště pro hosty hotelu v uzamykatelném dvoře. Vybavení pokojů zahrnuje vysokorychlostní připojení k internetu do hotelové sítě (WIFI) v celém komplexu hotelu zdarma a pro zpříjemnění hotel nabízí welness (fitness, vířivky a saunu).
Fotografie Hotel Pod věží Hotel Pod věží Hotel Pod věží
Spojení ke Kongresovému centru ALDIS Cca 18 min. pěšky nebo ze zastávky "Adalbertinum" autobusem do zastávky "Aldis" (cca 11 min. – včetně cesty na zastávku + jízda)
Jednolůžkový pokoj 1 850 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2 150 Kč
Dvoulůžkový pokoj velký 2 550 Kč

4. Hotel Alessandria *** VYPRODÁNO

Adresa Tř. SNP 733, Hradec Králové
Popis Hotel nabízí moderní, klidné ubytování v centru města (na Slezském Předměstí Hradce Králové) a nabízí 60 zcela nových pokojů a zajišťuje vysokou úroveň všech služeb. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, vanou nebo sprchou, minibarem, TV se satelitem a telefonem. Recepce funguje 24h denně, safe je k dispozici na recepci, parkování u hotelu. Snídaně se podávají v bufetovém stylu v hotelové restauraci.
Fotografie Hotel Alessandria Hotel Alessandria Hotel Alessandria
Spojení ke Kongresovému centru ALDIS Cca 20 min. pěšky nebo ze zastávky "Alessandria" autobusem / trolejbusem do zastávky "Adalbertinum" a poté pokračovat autobusem do zastávky "Aldis" (cca 15 min.)
Jednolůžkový pokoj 1 600 Kč (Standard Plus)
Dvoulůžkový pokoj 2 000 Kč (Standard Plus)

5. Hotel Grand **** není k dispozci

AdresaČs. armády 295, 500 03 Hradec Králové
Popis Popis Hotel se nachází přímo v centru, na pomezí historické a moderní části. Je nově zrekonstruován. Všechny jeho pokoje jsou vybaveny TV-LCD se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem, připojením na internet, vanou nebo velkým sprchovým koutem.
Fotografie Hotel Grand Hotel Grand Hotel Grand
Spojení ke Kongresovému centru ALDISCca 15 minut pěšky, vzdálenost je jeden a půl kilometru anebo jednu zastávku autobusem ze zastávky "Adalbertinum" na zastávku "Aldis"
Jednolůžkový pokoj 1 550 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1 750 Kč

6. Hotel U České koruny *** VYPRODÁNO

Adresa Tomkova 180 – Staré náměstí, Hradec Králové
Popis Hotel U České koruny nabízí svým hostům příjemné a klidné ubytování v 16 pokojích se standartním vybavením ( Wifi, TV, Sat, minibar, trezor, telefon a koupelna s vlastním sociálním zařízením. ). V ceně ubytování je také snidaně formou francouzského stolu. Tradice hotelu a gastronomie se datuje od počátku 14.století. Na tuto dlouholetou tradici se hotel snažím navázat a úspěšně v ní pokračovat.
Fotografie Hotel U České koruny Hotel U České koruny Hotel U České koruny
Spojení ke Kongresovému centru ALDIS Cca 8 min. pěšky nebo ze zastávky "Adalbertinum" autobusem do zastávky "Aldis" (cca 5 min.)
Jednolůžkový pokoj 1 390 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1 690 Kč
Třílůžkový pokoj 1 990 Kč

7. Hotel Nové Adalbertinum *** VYPRODÁNO

AdresaVelké náměstí 32, Hradec Králové
PopisNově opravený hotel je jednou z dominant Velkého náměstí v Hradci Králové. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí s možností satelitního příjmu, telefonem. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Penzion má bezbariérový přístup, hlídané parkoviště, úschovnu cenných předmětů. Recepce je k dispozici 24h denně. Snídaně se podává v místní restauraci.
Fotografie Hotel Nové Adalbertinum Hotel Nové Adalbertinum <Hotel Nové Adalbertinum>
Spojení ke Kongresovému centru ALDISCca 8 min. pěšky nebo ze zastávky "Adalbertinum" autobusem do zastávky "Aldis" (cca 5 min.)
Jednolůžkový pokoj 1 350 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1 680 Kč

8. Penzion U Jana VYPRODÁNO

AdresaVelké náměstí 137/17, Hradec Králové
PopisPenzion u Jana nabízí ubytování v centru Hradce Králové ve velmi komfortních a nové zařízených pokojích. Většina těchto pokojů má nádherný výhled na Velké náměstí. Samozřejmostí jsou přistýlky, koupelna se sprchou, WC a na pokoji a WIFI internet. Součástí penzionu je stylová kavárna a wine & cigar bar se širokou nabídkou doutníků a vína za velmi příznivé ceny pro ubytované hosty.
Fotografie Penzion U Jana Penzion U Jana Penzion U Jana
Spojení ke Kongresovému centru ALDISCca 20 min. pěšky nebo ze zastávky "Adalbertinum" autobusem do zastávky "Aldis" (cca 15 min.)
Jednolůžkový pokoj 1 150 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1 450 Kč
Třílůžkový pokoj 1 750 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 2 050 Kč


Hlavní partneři

Zlatí partneři

Stříbrní partneři

Bronzoví partneři

Ostatní vystavovatelé

Abbott Laboratories Beckman Coulter Dispolab Krajský úřad Královéhradeckého kraje MAXIS a.s.